AL-FA-LFA - POWDER- Vojtěška bio prášek 100% Organic přírodní

13.03.2015 12:22

AL-FA-LFA - POWDER- Vojtěška bio prášek 100% Organic přírodní

 Vojtěškaje jedinečná rostlina, kterou od dávných časů používají na blízkém východě jako potravinu i jako lék. Dovede dodat lidskému tělu energii, zlepšuje trávení a posiluje imunitní systém. Má také silné detoxikačnía dezinfekční účinky. Ne nadarmo ji Arabové pojmenovali AL-FA-LFA, to v překladu znamená „otec všech potravin“.  

Jaké účinné látky ve Vojtěšce najdeme? Jsou to vitamíny rozpustné v tucích A, E, D, K a vitamín B6. Z minerálů v ní najdeme hojně zastoupené železo, draslík, vápník a fosfor.Vojtěška také v listech obsahuje velké množství chlorofylu, který působí dezinfekčně a antisepticky. Její příznivé složení dovede podpořit vstřebávání živin do organizmu, zejména cukrů, bílkovin, vápníku a železa
 

Jak Vám může Vojtěška pomoci:

  • posiluje imunitní systém
  • detoxikuje a odkyseluje organizmus
  • působí na tělo antisepticky a dezinfekčně
  • napomáhá hojení u žaludečních a dvanácterníkových vředů
  • podporuje chuť k jídlu
  • pomáhá zklidnit artritické a revmatické bolesti
  • doporučuje se celiatikům k doplnění vitamínu K a ostatních živin do organizmu
  • potlačuje zánětlivé procesy v těle, zejména v oblasti močových cest

 

   Vojtěška pomůže posílit Váš imunitní systém, detoxikovat a odkyselit organismus. Zlepšuje trávení, šetrně napomáhá v hojení u chorob trávicího traktu (např. u vředů, dvanácterníku) a podporuje chuť k jídlu. Díky svému hodnotnému nutričníhu složení je doporučována  sportovců a lidem těžce fyzicky pracujícím. Napomáhá i ke zklidnění artritických a revmatických bolestí. Vojtěška se hojně doporučuje celiatikům, pro které je cenným zdrojem vitamínu K, jehož mívají nedostatek. Potlačuje zánětlivé procesy v těle, blahodárně působí na záněty močového měchýře a prostaty.

Naše Vojtěška se ekologicky pěstuje v Austrálii. Naprosto čistě a bez chemických hnojiv. A díky jejímu šetrnému zpracování při nízkých teplotách je zachován maximální obsah výživných látek a čerstvá přírodní chuť.
 


 

 

 

Certifikováno: NASAA, JAS, AUSTRALIAN OWNED, Halal Certification Authority Australia